Rob Scheepers
-
wo 28 okt ’2620:00Extra showSchouwburg CuijkGrote Zaal
Standaard Normaal € 29,00 -
do 29 okt ’2620:00Schouwburg CuijkGrote Zaal
Standaard Normaal € 29,00
Pittig is een pijnprikkel voor de smaakpapillen. Het is een feit dat het aantal smaakpapillen drastisch afneemt naarmate je ouder wordt. Daarom is het belangrijk ze te trainen en scherp te houden.
Pittig
Cabaretier Rob Scheepers doet dit in zijn nieuwe programma ‘Scheepers op z’n scherpst’. Hij prikkelt je met humor, zet je op scherp met een paar gepeperde meningen en daagt je uit om de grens van je smaak te verleggen. Het is aan jou om te bepalen of je het echt pittig vindt of dat je verwaarloosde smaakpapillen gewoon wat overgevoelig reageren.
Credits
regie: Mike Weerts
Nog meer genieten
Geef je voorstelling een smakelijk tintje met bij te boeken extra's. Verwen jezelf met een VIP-arrangement, een borrelplank of een high tea. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces.