Rob Scheepers

Scheepers op z'n scherpst
do 29 okt ’26 20:00
do 29 okt ’26
20:00
  • do 29 okt ’26
    20:00
    Schouwburg Cuijk
    Grote Zaal
    Verkoop vanaf do 21 mei ’26 13:30
  • Inclusief consumptie, zonder pauze

Waarom kan de ene persoon een Madame Jeanette pepertje eten, terwijl de ander zelfs ketchup al heet vindt? Is het gewenning of overgevoeligheid? 

Pittig is een pijnprikkel voor de smaakpapillen. Het is een feit dat het aantal smaakpapillen drastisch afneemt naarmate je ouder wordt. Daarom is het belangrijk ze te trainen en scherp te houden. 

Pittig
Cabaretier Rob Scheepers doet dit in zijn nieuwe programma ‘Scheepers op z’n scherpst’. Hij prikkelt je met humor, zet je op scherp met een paar gepeperde meningen en daagt je uit om de grens van je smaak te verleggen. Het is aan jou om te bepalen of je het echt pittig vindt of dat je verwaarloosde smaakpapillen gewoon wat overgevoelig reageren. 

Credits

regie: Mike Weerts

Nog meer genieten

Kom ook eens lekker eten in ons gezellige Fraterhuis of verwen jezelf met een VIP-arrangement. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces. 

 

Lees Meer

Zet mij op de wachtlijst

Wensenlijstje