Teun van den Elzen

Op positie
do 5 feb ’26 20:00
do 5 feb ’26
20:00
  • do 5 feb ’26
    20:00
    Schouwburg Cuijk
    Grote Zaal
    Geweest

Ben je bereid te vechten voor wat je belangrijk vindt? 

Onze vrije samenleving wordt van alle kanten bedreigd. Er is nogal wat te verdedigen, en daarom kiest Teun van den Elzen in zijn tweede cabaretprogramma vol voor de aanval. Met als enige wapen: zijn vlijmscherpe, nietsontziende grappen.

Teun van den Elzen is cabaretier, columnist bij Spijkers met Koppen, comedian bij Club Haug en schreef jarenlang voor Dit Was Het Nieuws. Hij speelde op Lowlands, Pinkpop en Zwarte Cross.

Credits

Regie: Anouk Beugels | muziek: Bart Jakobs | van onschatbare waarde: Martijn Crins, Raoul Heertje, Sean van Berlo en Eefje School.

TheaterCafé

Nog meer genieten

Geef je voorstelling een smakelijk tintje met bij te boeken extra's. Verwen jezelf met een VIP-arrangement, een borrelplank of een high tea. De beschikbaarheid bij een voorstelling zie je vanzelf in het bestelproces. 

 

Lees meer

Zet mij op de wachtlijst

Wensenlijstje