Deze winnaars Musical Awards 2026 zijn te zien in Schouwburg Cuijk
Edwin Jonker viel in de prijzen in de categorie Beste Mannelijke bijrol voor zijn werk in ‘Hadestown’. In Cuijk speelt hij op woensdag 19 mei 2027 een hoofdrol als Rogier, echtgenoot van plastisch chirurg Mathilde (Isa Hoes). Tegelijkertijd speelt hij ook Johan, de charismatische ex van Mathilde die niet zo betrouwbaar blijkt te zijn. Deze thriller genaamd ‘De Verbouwing’ is de toneelbewerking van de gelijknamige bestseller van Saskia Noort.
De Eventim Publieksprijs Beste Familiemusical ging naar ‘Mees Kees: De Husselrace (7+)’. Mees Kees komt na successen in boeken, op tv en in de bioscoop op zondag 13 december 2026 naar Cuijk voor een theaterspektakel. De leukste meester van Nederland staat samen met een dyslectische leerling voor de ultieme uitdaging: een voorleeswedstrijd. Laat die creatieve oplossingen maar over aan Mees Kees, directrice Dreus en de kinderen!
Richard Groenendijk won Beste Mannelijke Hoofdrol in een Grote Musical voor zijn rol van Edna Turnblad in Hairspray. Bij ons is hij op woensdag 14 april 2027 te zien als zichzelf; de veelzijdige entertainer die in ‘Gelukkig heb je mij nog’ het publiek meeneemt in de kleurrijkste verhalen uit zijn leven.
Ten slotte werden we bij de Musical Awards getrakteerd op een voorproefje van de musical ‘Titanique’, waar Renée van Wegberg als Céline Dion zélf het roer overneemt in het verhaal van Jack en Rose. Op woensdag 16 en donderdag 17 december 2026 is deze knaller van een musical te zien in de Schouwburg Cuijk. Duurt dat te lang? Krijg alvast een sfeerimpressie in de onderstaande video.
Benieuwd naar alle musicals in ons programma? Ga dan naar dit overzicht.